Zapraszamy na interdyscyplinarne warsztaty artystyczne z różnych dziedzin sztuki: rzeźba, rysunek, malarstwo, grafika.

Zajęcia dla każdego, w każdym wieku.

Jedyne wymagania to:

pasja

pracowitość

zaangażowanie

Interdyscyplinarne warsztaty dla dzieci - Ośrodek Wczasowy Posejdon, Łeba
Interdyscyplinarne warsztaty dla dzieci w Łebie - Ośrodek Wczasowy Posejdon

Celem warsztatów jest pobudzenie i doskonalenie twórczej kreatywności, rozwój wyobraźni i twórczego myślenia, kształtowanie własnej wartości i samodzielności.Zajęcia dla każdego, w każdym wieku.

W tym roku zajęcia poprowadzi:

Stanisława Sierant

Absolwentka PLSP w Bydgoszczy, wychowanka prof. Mariana Turwida znanego malarza i pisarza oraz studium reklamy w Warszawie. Zajmuję się malarstwem sztalugowym – olej, pastel, akwarela. Zawodowo pracuję w Muzeum Regionalnym w Człuchowie – specjalistka ds. aranżacji wystaw. Przez długie lata prowadziłam zakład reklamy i grafiki – aranżowanie wnętrz, reklamy i malarstwo ścienne – prace moje znajdują się w zbiorach prywatnych i różnych instytucji w Polsce i zagranicą: Niemcy, Szwecja, Francja, USA, Kanada i Tajwan.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej artystki:http://www.stanislawasierant.pl

W roku 2012 zajęcia prowadziła:

Iwona Jesiotr-Krupińska

Iwona Jesiotr-Krupińska jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. W 1992 roku ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale rzeźby u profesorów Gustawa Zemły i Jana Kucza. Równolegle studiowała tkaninę eksperymentalną u profesora Wojciecha Sadleya oraz malarstwo u profesora Gustawa Maciąga. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej tej wybitnej artystki: www.jesiotr.art.pl