Domki 4 osobowe

Drewniane, przestronne domki 4 osobowe składają się z 2 sypialni na piętrze, pokoju dziennego, kuchni i łazienki na parterze.

Pokój dzienny wyposażony jest w wygodny, skórzany zestaw wypoczynkowy, telewizor, radio, gniazdko sieci komputerowej (kabel można otrzymać w recepcji).
Dwie zamykane sypialnie zapewniają prywatność i niezależność, w większej znajdują się 2 łóżka, szafki nocne z lampkami, szafa na ubrania, komoda. W drugiej sypialni – podwójne łóżko (140×200), szafka nocna, komoda
Wyposażenie kuchni (lodówka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka z płytą ceramiczną, czajnik elektryczny, przelewowy ekspres do kawy, garnki, patelnia, talerze, filiżanki, szklanki, kieliszki, sztućce, itp.) pozwala na bezproblemowe przygotowywanie posiłków.
W łazience znajduje się kabina prysznicowa, umywalka, szafka z lustrem, WC, łazienkowa suszarka do ręczników i bielizny oraz elektryczne ogrzewanie podłogowe.
Ponadto w domku znajduje się sprzęt plażowy (parawan, leżaki, koce na plażę) oraz sejf hotelowy.

Domki letniskowe 4 osobowe - zdjęcia

Domki 5 osobowe

Domki 5 osobowe składają się z 2 sypialni na piętrze, pokoju dziennego, kuchni i łazienki na parterze.
W pokoju na parterze znajduje się zestaw wypoczynkowy (sofa z funkcją spania + 2 fotele), telewizor, radio, szafa na ubrania, sejf hotelowy, gniazdko sieci komputerowej (kabel można otrzymać w recepcji).
Na piętrze znajdują się 2 niezależne, zamykane sypialnie. W jednej dwa łóżka pojedyncze, w drugiej podwójne łóżko małżeńskie.
W kuchni znajduje się lodówka, kuchenka elektryczna, czajnik, przelewowy ekspres do kawy, garnki, patelnia, talerze, filiżanki, szklanki, kieliszki, sztućce, itp. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, szafka z lustrem, WC, suszarka łazienkowa.
Ponadto w domku znajduje się sprzęt plażowy (parawan, leżaki, koce na plażę).

Domki letniskowe 5 osobowe - zdjęcia

Domek 3 osobowy

Domek 3 osobowy składa się z 1 sypialni oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki.
W pokoju znajduje się zestaw wypoczynkowy (sofa z funkcją spania, telewizor, radio, szafa na ubrania, sejf hotelowy.
W sypialni podwójne łóżko małżeńskie.
W skład wyposażenia aneksu kuchennego wchodzi lodówka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektr., czajnik elektryczny, przelewowy ekspres do kawy, naczynia kuchenne (garnki, patelnia, talerze, filiżanki, szklanki, kieliszki itp.) oraz sztućce. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, szafka z lustrem, WC, suszarka łazienkowa.
Ponadto w domku znajduje się sprzęt plażowy (parawan, leżaki, koce na plażę).

Domek 3 osobowy - zdjęcia

Domki 2 osobowe

W domku znajdują się: dwa łóżka, szafa na ubrania, szafki nocne, aneks kuchenny oraz łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (umywalka, kabina prysznicowa, wc).

W skład wyposażenia aneksu kuchennego wchodzi lodówka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektr., czajnik elektryczny, przelewowy ekspres do kawy, naczynia kuchenne (garnki, patelnia, talerze, filiżanki, szklanki, kieliszki itp.) oraz sztućce.
Domek posiada telewizor (TV-SAT), radio, przewodowe podłączenie do internetu oraz wyposażony jest w sprzęt plażowy (parawan, leżaki, koce na plażę) oraz na życzenie – grill.
Przed domkiem – meble ogrodowe.
Domki wyposażone są również w sejfy hotelowe.

Domki letniskowe 2 osobowe - zdjęcia