Z dala od miejskiego zgiełku, w kameralnej atmosferze i przy dobrej muzyce znajdziesz chwilę by porozmawiać z najbliższymi.
Ogrzejesz się przy kominku i przeczekasz deszczową pogodę. Znajdziesz chwilęby wypić dobrą herbatę lub kawę, skosztować domowego ciasta, przeczytać gazetę. Zapraszamy do naszego lokalu, gdzie czas płynie trochę wolniej.

Oferujemy ponad 100 rodzajów herbat: klasyczne, aromatyzowane, czarne, zielone, czerwone, żółte, białe oraz herbaty kwitnące. Świeżo parzona herbata, kawa i ciasta to nie jedyne nasze atuty.
Na gorące dni proponujemy również aromatyczne kawy i herbaty mrożone oraz desery lodowe, a dla zwolenników czegoś mocniejszego zimne piwo.

Niech nie zmyli Cię nazwa Herbaciarnia.

W naszej ofercie znajduje się również kilkadziesiąt rodzajów piw rzemieślniczych, m.in. z browarów AleBrowar, Pinta, Kingpin,  Dr Brew, Trzech Kumpli i wielu innych.

Piwo rzemieślnicze - Herbaciarnia Łeba
Łeba Herbaciarnia Posejdon

Relaks wieczorową porą 
„Ot i nadszedł wieczór po dniu plażowego ganiania za małolatem. Dzidziuś śpi, więc można udać się na chwilę odpoczynku. Gdzieś przy końcu ul. Nadmorskiej stoi sobie herbaciarnia, gdzie można skosztować wszystkiego, co człowiek z herbaty wymyślił. Karta zaiste imponująca. Można spokojnie usiąść na tarasie i delektować się „Książęcą intrygą” ze sporą ilością rumu oraz cygarkiem w znacznym rozmiarze. Obowiązkowe miejsce na wieczór dla spragnionych odpoczynku od dziennego zgiełku kurortu.”
www.gastronauci.pl

Zmień otoczenie, złap wytchnienie
„W Łebie w pełni sezonu Herbaciarnia jest miejscem, w którym złapiemy oddech. Oddech od tandety, komercji i zapachu smażalni, koszulek z napisem „Teściowa albo zdrowie, wybór należy do ciebie” i zamków z piasku uwieńczonych puszką Żywca. Nie wyróżnia się obsługą, ale ma ponad 100 herbat do wyboru: są tu wszelkie możliwe liściaste herbaty i napary, zielone i czerwone, roiboosy i hibiskusy. Można zjeść ciastko (nie próbowaliśmy), wychylić kieliszek likieru i poczytać codziennie świeżą prasę. W bazarowym natłoku ludzi i chińskich towarów ten czysty lokal z granitową posadzką jest przypomnieniem o tym, że gastronomia może być elegancka, o czym nad polskim Bałtykiem łatwo się zapomina.”
www.gastronauci.pl

Herbaciarnia w Łebie